Bezpieczeństwo zakupów zapewnia Nextranet.pl

1-klik.nextore.pl

główne menu

Znajdziesz tutaj eBooki, e-Czasopisma, e-książki, eGazety, Książki-Audio, Bajki, Cyfrowe publikacje, audiobooki, eMagazyny, książki, e-Publikacje. Jest tu prasa, dobra książka, Kursy nauki języków obcych, Angielski, AudioBook, Bajka, prasa codzienna, gazeta, gazety i czasopisma - darmowe wydania, prenumerata....... Cyfrowe wydania tańsze do 70% od wydań papierowych, e-prasa, e-książki, Książki Audio, eBooki, e-Czasopisma, eGazety, prasa, Bajki, AudioBook

korki? tłok w autobusach? kolejki?
Czujesz, że marnujesz swój czas... A gdyby tak wykorzystać każdą cenną chwilę na naukę języków, podnoszenie kwalifikacji lub po prostu relaks z najlepszą literaturą? Dzięki książkom do słuchania na mp3 nie zmarnujesz nawet minuty! Wrzuć na luz – zamów audiobooki i wybierz najkorzystniejszy rabat!
kod: luz150pln
kod: luz100pln
kod: luz50pln
Wybierz audiobooki i skorzystaj z rabatu
Zasady promocji Wrzuć na luz! Kup dowolne książki do słuchania na mp3 i dobierz rabat do wysokości zakupów. Ucz się języków, słuchaj najlepszej literatury lub korzystaj z poradników na mp3 wszędzie, gdzie tylko znajdziesz wolną chwilę. Tylko teraz i tylko do 30 czerwca 2009 niezwykła promocja na wszystkie książki audio do pobrania!